Βαθμολογία A1 Ανδρών
1. | Ερμιόνης Α.Ο. | 43 | 1718-1177 |
2. | Τήρων Α.Σ. ΑΓ. Θεοδ. | 43 | 1657-1262 |
3. | Ποσειδών Α.Ο. | 37 | 1626-1448 |
4. | Αργονάυτης Α.Ο. | 37 | 1450-1321 |
5. | Ξυλοκάστρου Α.Ο. | 34 | 1409-1397 |
6. | Πήγασος Α.Ο. | 32 | 1420-1398 |
7. | Διαγόρας Α.Σ. Βελ. | 31 | 1340-1423 |
8. | Ατρέας Γ.Σ. Μυκηνών | 28 | 1292-1527 |
9. | Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου | 28 | 1315-1439 |
10. | Κορωνίς Λυγ. Α.Ο. | 28 | 1288-1540 |
11. | Κρανιδίου Α.Ο. | 28 | 1243-1573 |
12. | Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 2004 | 27 | 1241-1494 |
Βαθμολογία A2 Ανδρών
1. | Αρχιμίδης Ασίνης | 42 | 1655-1174 |
2. | Μέθανα Α.Π.Ο. | 42 | 1405-924 |
3. | Ολυμπιακός Α.Ο. | 37 | 1312-1090 |
4. | Δόξα Π.Σ. Αγ. Αδρι. | 35 | 1327-1160 |
5. | ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ. | 35 | 1134-1066 |
6. | Μ. Αλέξ. Βραχάτι | 35 | 1215-1149 |
7. | Ατρόμητος Χιλιο. | 34 | 1190-1146 |
8. | Α.Σ. Τροιζηνιακός | 32 | 953-1000 |
9. | Σπάρτακος Α.Σ. | 28 | 961-1255 |
10. | Ακαδημία Α.Ο. | 26 | 936-1259 |
11. | Ερμής Κιβερίου | 24 | 785-1210 |
12. | Μπουμπουλίνα Σπ. | 0 | 0-440 |
Βαθμολογία Β Ανδρών
1. | Αργειακός Έσπερος Καλ. Ακαδημία | 8 | 340-210 |
2. | Α.Σ. Γερανοί Λουτρακίου | 6 | 234-259 |
3. | Ζευς Π.Α.Ο.Κ. | 4 | 184-289 |
Βαθμολογία Γυναικών
1. | Δαναοί Α.Ο. | 13 | 386-228 |
2. | Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 2004 | 13 | 305-242 |
3. | Οίαξ Α.Ο. Ναυπλίου | 11 | 302-267 |
4. | Ερμιόνης Α.Ο. | 10 | 194-197 |
5. | Κρανιδίου Α.Ο. | 8 | 232-253 |
6. | Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου | 8 | 240-332 |
7. | Πήγασος Α.Ο. | 0 | 0-140 |
Βαθμολογία Εφήβων Α Φάση – Όμιλος Αργολίδας
1. | Δόξα Π.Σ. Αγ. Αδρι. | 20 | 632-327 |
2. | Αργειακός Έσπερος Καλ. Ακαδημία | 18 | 745-586 |
3. | Κορωνίς Λυγ. Α.Ο. | 13 | 540-587 |
4. | Ατρέας Γ.Σ. Μυκηνών | 13 | 500-512 |
5. | Οίαξ Α.Ο. Ναυπλίου | 13 | 525-726 |
6. | Ολύμπια Α.Κ.Σ. Αργολίδας | 10 | 484-688 |
Βαθμολογία Εφήβων Α Φάση – Όμιλος Κορινθίας
1. | Ερμιόνης Α.Ο. | 24 | 642-336 |
2. | Ξυλοκάστρου Α.Ο. | 21 | 728-659 |
3. | Ποσειδών Α.Ο. | 19 | 641-518 |
4. | Διαγόρας Α.Σ. Βελ. | 18 | 605-565 |
5. | Τήρων Α.Σ. Αγ. Θεο. | 16 | 536-661 |
6. | Ζευς Π.Α.Ο.Κ. | 13 | 459-632 |
7. | Λέοντας 2014 | 0 | 0-240 |
Βαθμολογία Εφήβων Τελική Φάση
1. | Ερμιόνης Α.Ο. | 3 | 129-128 |
2. | Δόξα Π.Σ. Αγ. Αδρι. | 3 | 128-129 |
Βαθμολογία Νεανίδων
1. | Ερμιόνης Α.Ο. | 16 | 275-61 |
2. | Κρανιδίου Α.Ο. | 14 | 181-155 |
3. | Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου | 4 | 40-80 |
4. | Ολύμπια Α.Κ.Σ. Αργολίδας | 0 | 0-100 |
5. | Διαγόρας Α.Σ. Βελ. | 0 | 0-100 |
Βαθμολογία Κορασίδων
1. | Ερμιόνης Α.Ο. | 19 | 393-173 |
2. | Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου | 18 | 426-179 |
3. | Κρανιδίου Α.Ο. | 15 | 282-325 |
4. | Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 2004 | 11 | 221-277 |
5. | Πανιώνιος Γ.Σ. Άργους | 9 | 203-371 |
6. | Λέοντας 2014 | 0 | 0-200 |
Βαθμολογία Παίδων Α Φάση – Όμιλος Αργολίδας
1. | Αριστέας Γ.Σ.Φ.Α. | 23 | 679-484 |
2. | Αργειακός Έσπερος Καλ. Ακαδημία | 22 | 674-557 |
3. | Ολύμπια Α.Κ.Σ. Αργολίδας | 20 | 579-480 |
4. | Οίαξ Α.Ο. Ναυπλίου | 18 | 664-620 |
5. | Αργοναύτης Α.Ο. | 17 | 498-518 |
6. | Πήγασος Α.Ο. | 13 | 457-624 |
7. | Νεμέα Α.Σ. | 1 | 34-302 |
Βαθμολογία Παίδων Α Φάση – Όμιλος Κορινθίας
1. | ΚΑΟΚ – Κορίνθου | 31 | 1174-656 |
2. | Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου | 31 | 1139-700 |
3. | Λέοντας 2014 | 26 | 1116-728 |
4. | Ποσειδών Α.Ο. | 23 | 785-708 |
5. | Α.Σ. Γερανοί Λουτρακίου | 23 | 856-1085 |
6. | Ξυλοκάστρου Α.Ο. | 20 | 748-1018 |
7. | Διαγόρας Α.Σ. Βέλου | 19 | 698-908 |
8. | Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 2004 | 19 | 648-1027 |
9. | Ζεύς Π.Α.Ο.Κ. | 19 | 710-1044 |
Βαθμολογία Παίδων Β Φάση
1. | Ερμιόνης Α.Ο. | 6 | 188-214 |
2. | Αριστέας Γ.Σ.Φ.Α. | 5 | 163-136 |
3. | Αργειακός Έσπερος Καλ. Ακαδημία | 4 | 142-160 |
4. | Κρανιδίου Α.Ο. | 3 | 108-181 |
Βαθμολογία Παίδων Τελική Φάση
1. | Ερμιόνης Α.Ο. | 3 | 110-107 |
2. | Κ.Α.Ο.Κ. – Κορίνθου | 3 | 107-110 |