Πραγματοποιήθηκαν χθες 24/8/2022 στα γραφεία της ΕΣΚΑΚ οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα της Α1 Ανδρών, Α2 Ανδρών, των Εφήβων, των Παίδων, της Α΄Γυναικών, των Νεανίδων και των κορασίδων.
Οι κληρώσεις πραγματοποιήθηκαν παρουσία του Προέδρου της ΕΣΚΑΚ κ. Γρηγορίου Χρόνη, μελών του Δ.Σ της Ένωσή μας και αρκετών μελών – εκπροσώπων των ομάδων, οποίος μετά το πέρας της διαδικασίας, ευχήθηκε σε όλες τις ομάδες καλή αγωνιστική χρονιά, με υγεία για όλους τους αθλητές και τις αθλήτριες.
Δείτε το Αποτέλεσμα των κληρώσεων για την Α1 και Α2 Ανδρών.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 | ||||
1η Αγωνιστική -12η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Αρχιμήδης Ασίνης – Ξυλοκάστρου Α.Ο | ||||
Διαγόρας ΑΣ Βέλου – Ατρέας ΓΣ Μυκηνών | ||||
Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου – Αργοναύτης Α.Ο | ||||
Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας – Ποσειδών Α.Ο | ||||
Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων – Αρατος 1893 Κιάτου | ||||
Κρανιδίου Α.Ο – Λέοντας 2014 | ||||
2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ατρέας ΓΣ Μυκηνών – Αρχιμήδης Ασίνης | ||||
Αργοναύτης Α.Ο – Διαγόρας ΑΣ Βέλου | ||||
Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας – Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου | ||||
Αρατος 1893 Κιάτου – Ποσειδών Α.Ο | ||||
Λέοντας 2014 – Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων | ||||
Ξυλοκάστρου Α.Ο – Κρανιδίου Α.Ο | ||||
3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Αρχιμήδης Ασίνης – Αργοναύτης Α.Ο | ||||
Διαγόρας ΑΣ Βέλου – Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας | ||||
Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου – Αρατος 1893 Κιάτου | ||||
Ποσειδών Α.Ο – Λέοντας 2014 | ||||
Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων – Κρανιδίου Α.Ο | ||||
Ξυλοκάστρου Α.Ο – Ατρέας ΓΣ Μυκηνών | ||||
4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας – Αρχιμήδης Ασίνης | ||||
Αρατος 1893 Κιάτου – Διαγόρας ΑΣ Βέλου | ||||
Λέοντας 2014 – Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου – | ||||
Κρανιδίου Α.Ο – Ποσειδών Α.Ο | ||||
Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων – Ξυλοκάστρου Α.Ο | ||||
Αργοναύτης Α.Ο – Ατρέας ΓΣ Μυκηνών | ||||
5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Αρχιμήδης Ασίνης – Αρατος 1893 Κιάτου | ||||
Διαγόρας ΑΣ Βέλου – Λέοντας 2014 | ||||
Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου – Κρανιδίου Α.Ο | ||||
Ποσειδών Α.Ο – Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων | ||||
Ξυλοκάστρου Α.Ο – Αργοναύτης Α.Ο | ||||
Ατρέας ΓΣ Μυκηνών – Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας | ||||
6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Λέοντας 2014 – Αρχιμήδης Ασίνης | ||||
Κρανιδίου Α.Ο – Διαγόρας ΑΣ Βέλου | ||||
Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων – Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου | ||||
Ποσειδών Α.Ο – Ξυλοκάστρου Α.Ο | ||||
Αρατος 1893 Κιάτου – Ατρέας ΓΣ Μυκηνών | ||||
Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας – Αργοναύτης Α.Ο | ||||
7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Αρχιμήδης Ασίνης – Κρανιδίου Α.Ο | ||||
Διαγόρας ΑΣ Βέλου – Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων | ||||
Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου – Ποσειδών Α.Ο | ||||
Ξυλοκάστρου Α.Ο – Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας | ||||
Ατρέας ΓΣ Μυκηνών – Λέοντας 2014 | ||||
Αργοναύτης Α.Ο – Αρατος 1893 Κιάτου | ||||
8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων – Αρχιμήδης Ασίνης | ||||
Ποσειδών Α.Ο – Διαγόρας ΑΣ Βέλου | ||||
Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου – Ξυλοκάστρου Α.Ο | ||||
Κρανιδίου Α.Ο – Ατρέας ΓΣ Μυκηνών | ||||
Λέοντας 2014 – Αργοναύτης Α.Ο | ||||
Αρατος 1893 Κιάτου – Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας | ||||
9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Αρχιμήδης Ασίνης – Ποσειδών Α.Ο | ||||
Διαγόρας ΑΣ Βέλου – Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου | ||||
Ξυλοκάστρου Α.Ο – Αρατος 1893 Κιάτου | ||||
Ατρέας ΓΣ Μυκηνών – Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων | ||||
Αργοναύτης Α.Ο – Κρανιδίου Α.Ο | ||||
Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας – Λέοντας 2014 | ||||
10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου – Αρχιμήδης Ασίνης | ||||
Διαγόρας ΑΣ Βέλου – Ξυλοκάστρου Α.Ο | ||||
Ποσειδών Α.Ο – Ατρέας ΓΣ Μυκηνών | ||||
Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων – Αργοναύτης Α.Ο | ||||
Κρανιδίου Α.Ο – Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας – | ||||
Λέοντας 2014 – Αρατος 1893 Κιάτου | ||||
11η Αγωνιστική -22η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Αρχιμήδης Ασίνης – Διαγόρας ΑΣ Βέλου | ||||
Ξυλοκάστρου Α.Ο – Λέοντας 2014 | ||||
Ατρέας ΓΣ Μυκηνών – Μ. Αλέξανδρος Βραχατίου | ||||
Αργοναύτης Α.Ο – Ποσειδών Α.Ο | ||||
Ολύμπια ΑΚΣ Αργολίδας – Τήρων ΑΣ Αγίων Θεοδώρων | ||||
Αρατος 1893 Κιάτου – Κρανιδίου Α.Ο |
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2022-2023 | ||||
1η Αγωνιστική -10η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ζεύς Π.Α.Ο.Κ – ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ | ||||
Σπάρτακος Α.Σ – Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου | ||||
Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο – Α.Σ Τροιζηνιακός | ||||
Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου – Αργειακός Εσπερος ΚΑ | ||||
Ερμής Κιβερίου – Ολυμπιακός Α.Ο | ||||
2η Αγωνιστική – 11η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου – Ζεύς Π.Α.Ο.Κ | ||||
Α.Σ Τροιζηνιακός – Σπάρτακος Α.Σ | ||||
Αργειακός Εσπερος ΚΑ – Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο | ||||
Ολυμπιακός Α.Ο – Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου | ||||
ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ – Ερμής Κιβερίου | ||||
3η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ζεύς Π.Α.Ο.Κ – Α.Σ Τροιζηνιακός | ||||
Σπάρτακος Α.Σ – Αργειακός Εσπερος ΚΑ | ||||
Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο – Ολυμπιακός Α.Ο | ||||
Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου – Ερμής Κιβερίου | ||||
ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ – Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου | ||||
4η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Αργειακός Εσπερος ΚΑ – Ζεύς Π.Α.Ο.Κ | ||||
Ολυμπιακός Α.Ο – Σπάρτακος Α.Σ | ||||
Ερμής Κιβερίου – Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο | ||||
Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου – ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ | ||||
Α.Σ Τροιζηνιακός – Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου | ||||
5η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ζεύς Π.Α.Ο.Κ – Ολυμπιακός Α.Ο | ||||
Σπάρτακος Α.Σ – Ερμής Κιβερίου | ||||
Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο – Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου | ||||
ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ – Α.Σ Τροιζηνιακός | ||||
Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου – Αργειακός Εσπερος ΚΑ | ||||
6η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ερμής Κιβερίου – Ζεύς Π.Α.Ο.Κ | ||||
Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου – Σπάρτακος Α.Σ | ||||
Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο – ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ | ||||
Ολυμπιακός Α.Ο – Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου | ||||
Αργειακός Εσπερος ΚΑ – Α.Σ Τροιζηνιακός | ||||
7η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ζεύς Π.Α.Ο.Κ – Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου | ||||
Σπάρτακος Α.Σ – Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο | ||||
ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ – Αργειακός Εσπερος ΚΑ | ||||
Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου – Ερμής Κιβερίου | ||||
Α.Σ Τροιζηνιακός – Ολυμπιακός Α.Ο | ||||
8η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο – Ζεύς Π.Α.Ο.Κ | ||||
Σπάρτακος Α.Σ – ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ | ||||
Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου – Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου | ||||
Ερμής Κιβερίου – Α.Σ Τροιζηνιακός | ||||
Ολυμπιακός Α.Ο – Αργειακός Εσπερος ΚΑ | ||||
9η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική | ||||
Αγώνας | ||||
Ζεύς Π.Α.Ο.Κ – Σπάρτακος Α.Σ | ||||
ΤΟ Λεωνίδειο Α.Σ – Ολυμπιακός Α.Ο | ||||
Α.Σ Γερανοί Λουτρακίου – Κορωνίς Λυγουριού Α.Ο | ||||
Α.Σ Τροιζηνιακός – Ολυμπιάδα Ασσου Λεχαίου | ||||
Αργειακός Εσπερος ΚΑ – Ερμής Κιβερίου | ||||
Σε νεώτερη ανάρτησή μας θα δείτε το αποτέλεσμα των κληρώσεων και για τις υπόλοιπες κατηγορίες.